Zamknij Używamy cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
english русский

Betoniarki

Betoniarki z serii PBZ posiadają bardzo mocne silniki elektryczne, nawet do 2200W. Model PBZ180B-650W wyposażony jest w zabezpieczenie termiczne, dzięki któremu ciągła praca betoniarki nie przeciąży silnika. Łatwe manewrowanie zapewniają duże koła i specjalny uchwyt. Solidna, stalowa konstrukcja maszyny zapewnia jej długą i bezawaryjną pracę.

Zagęszczarki

zagęszczarkiPrzykładem nowej linii zagęszczarek z hydraulicznym rewersem jest model PCP170 o wadze 170 kilogramów na silniku napędzanym ON lub benzyną, czy też cięższy o wadze 420 kilogramów PCP 420-KM186FE. Rewelacyjną, bezawaryjną pracę tych modeli potwierdziły wszystkie firmy wypożyczające sprzęt, w których owe zagęszczarki były testowane.

Silniki Spalinowe

silniki spalinoweSilniki spalinowe z naszej oferty można podzielić na benzynowe oraz te, które są zasilane olejem napędowym. Silniki benzynowe występują w ustawieniach pionowych i poziomych wału i mocach od 2,4HP w najmniejszych silnikach do 19HP w silnikach dwucylindrowych. Modele Diesla mają dużo większy zakres mocy, najmniejsze jednocylindrowe dysponują mocą 4,2HP, a największy, sześciocylindrowy model może się pochwalić mocą 141,4HP. Nasze silniki spalinowe odnajdą się w każdym zastosowaniu!